1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Qysh me rrit RPM ne Yt adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 9 Shtator 2019.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  a muni mem ndihmu si me e rrit rpm ne youtube se teper e ult po rrin te click shumicen e kohes cpc 0
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Posto gjera me vlerë.
   
  gento dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  shume replik palidhje shoku , une kam materiale edukative e per kunder kur kom posto gjera pa vler e kom pas rpm n qiell
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Epo mirë pastaj posto gjëra pa vlere pasi pervoja jote paska treguar te kundërtën.
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  hahahaha
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me sa duket osht problem tek te gjith deri sa te rregullohet
   
 7. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hahaha. E bukur kjo.

  Por megjithatë youtubi ka probleme.
  Madje po diskutohet ne amerike se cfare do behet me keto kompani gjigande.
  Ndersa persa iu perket te ardhurave eshte keq puna. Nuk dua te ndjell keq por besoj se do e shtrengojne edhe me shume
  https://forum.shqipopedia.org/threads/jutubi-bën-raprezalje.554/

  Si ide udhezuese mund te besh video per audience te huaj/ gjermani/ usa dhe me tematike gjerash qe shiten.
  Dmth nje video humori me mace e ka me te ulet RPM-në sesa nje video review e nje produkti.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...