1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qysh me puno online kush mundet mem ndihmu

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Rinoriem, 7 Janar 2020.

 1. Rinoriem

  Rinoriem Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje du me dit qysh mundem me punu online me se me rrog te Kosoves sen sun po boj ju lutna pres pergjigje kush mundet mem ndihmu
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo është një pyetje shumë e përgjithshme dhe nuk mund të të japë askush një përgjigje të kënaqshme.
  Punët online janë nga më të ndryshmet. Lexo ketu disa sugjerime.
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Eshte njejt si ne jet reale nese e din ndonje zanat punsohesh dhe fiton njejt edhe ktu duhet me dit diqka ne ndonje fushe dhe fiton edhe ktu
   
  perrex pëlqen postimin.
 4. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ja një shembull çfarëdolloj shërbimi që mund të ofrosh online ti shoku, mund ta ofrosh tek ky sajti këtu prej ku do mund të gjesh klientë nga gjithë bota.
  Por varet çfarë pune me kompjuter mund të bësh. Kjo është një nga faqet më të mëdha në botë https://www.upwork.com/
   
  perrex dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  ki plot menyra me fitu online edhe pse une skam fitu kurgjo online:p e krijon ni website e lidh me adsense ose e krijon ni channel uploadon video tuat psh vlog ose najsen gaming edhe munesh me fitu prej ktyre ose nese ki naj fanpage te fb-se me shum like edhe me shum vizitor aktiv munesh me lidh me instant article edhe mja nis me fitu prej asaj faqe
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  ka ndonje mundesi te punosh ne keto faqe nese nuk di anglisht
   
  aimilius pëlqen postimin.
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  pa e dit anglishten as nuk mun me punu ket pun sepse gjat gjtih kohes duhesh me kontaktu me personin qe osht i interesum per qat sherbm
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Na la kjo anglishtja ne klase
   
  aimilius pëlqen postimin.
 9. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  mund te punosh me ne nese do :). Tani gjithe duan te shikojne tv full options, dhe ne jua ofrojme kete mundesi. Me ne mund te blesh kredite per iptv dhe nese krijon klientele, do kesh goxha fitime.
   
 10. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Do bëj sikur nuk e dëgjova këtë pyetje.
  If there is a will there is a way - Nëse je i vendosur e gjen një mënyrë.
  Megjithatë edhe pa ditur mund të punosh në fusha të tjera psh nëse bën shitje online në ebay, apo shet punë dore, nuk ke pse di anglisht por edhe nëse do kesh ndonjëherë komunikim do jetë minimal.
   
 11. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  une merem me shitje online ne Shqiperi ne fakt, por nuk eshte asnjehere vone per te mesuar edhe ne fusha te tjera, por anglisht nuk kam pasur fatin ose mundesine akoma te mesoj. dmth nuk di ta shkruaj qe ti kthej prgj dikujt sepse nese e lexoj e kuptoj shumicen e gjerave
   
  aimilius pëlqen postimin.
 12. Bisha

  Bisha Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  @Yllka prsh ke shit ndonje produkt pasi paske dyqan online??
   
 13. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  jo dyqan online si shopify apo dropshipping, kam nje faqe ne instagram qe shes.

  nuk i kuptoj aq shume platformat si shopify apo tjerat qe meren me shitje nderkombetare edhe pse kam shume deshire ti mesoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...