1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qysh me ndal pakon e 3G ipko

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga getrich, 17 Qershor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,030
  Pëlqimet:
  253
  Pikë nga trofetë:
  163
  Kom ble ipko mujim e kalum mb mu deshten 5 euroo, edhe si kom perdor as 1 dit mirpo roblemi osht qe mas qdo muji po bohet aktiv pakoja vet
  a ka nej mnyr me ndal
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Si ta bëni ç’aktivizimin?
  Këto pako riaktivizohen në mënyrë automatike. Për ndalim të riaktivizimit automatik duhet të thirrni kodin *900*9#.

  Citim nga faqja e Ipkos.
   
  getrich pëlqen postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,030
  Pëlqimet:
  253
  Pikë nga trofetë:
  163
  Flm shume.
  Problemi u zgjidh.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...