1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qysh me monetizu TikTok akont kreator ne Kosove?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga tonkeri, 12 Shtator 2023.

 1. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, kam TikTok akont me mbi 10K Follows... kur isha aktiv beja deri 1milion shikime ne dite, Pyetje ime qysh me monetizu shikimet e mia? apo a din dikush ndonje menyr qysh mu pranu Creator Fund dmth me monetizu shikimet e mia?
   

Shpërndaje faqen

Loading...