1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qysh me marr Domain free

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga a.z, 12 Maj 2020.

 1. a.z

  a.z Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ku muj me marr ni domain free perpos freenom(nuk pom bon)?
   
 2. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Provo dot.tk
   
  a.z pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,703
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  akoma punon per mua

  Code:
  https://www.freenom.com/en/freeandpaiddomains.html
  
   
  a.z pëlqen postimin.
 4. a.z

  a.z Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Mu po mu hapet websajti po kur po du me marr ni emer tdomain po ma qet not available per qdo prapashtese
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,703
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  @a.z

  krijo akaunt & login
  pasta provo perseri
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ndoshta kane marre shume ose bere spam nga ip jote. Mundohu te nderrosh ip fshish cookies. Ose perdore vpn.
   
 7. a.z

  a.z Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  spo ma qet me kriju account?
   

Shpërndaje faqen

Loading...