1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qysh me i ba withdrawl bilancin e Paypal ne Credit Card

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Bajra, 21 Mars 2018.

Tags:
 1. Bajra

  Bajra Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje forumi
  E kam hap Paypal dhe kam bilanc ne te deshiroj qe te i transferoj bilancin ne Credit Card por ma kerkon IBAN .
  E kam kontaktuar Raiffeisen Bank ma ka jep IBAN po Paypal spe pranon

  A ka naj menyr se si me.i transferu bilancin neCredit Card
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Aktivizo opsionin që çdo fillim muaj të bëhet transferimi ne cc ose dc
   
 3. Bajra

  Bajra Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A mundesh mem tregu qysh duhet se jam i ri n kit sen :)
   
 4. Vrivn

  Vrivn Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  qysh e di une nuk bon per bankat e kosoves, kqyr te withdraw funds, You can add a bank account from any of these countries, qe kosova nuk osht pjes e ksaj liste
   
 5. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43

Shpërndaje faqen

Loading...