1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Qysh me hek PAs] Winarit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga lumz, 13 Maj 2011.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  93
  Tunng
  Psh kur te shkarkon DIqkaa edhe ai sen asht me pass
  Edhe un se di passin qysh mundem me ja hekk .passin
  (Hapja me winar)
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Passin nuk mundesh me hek,ekzistojn disa programe te cilat nuk jan aspak efektive.
  Pra me nje fjal ate smund ta besh,keshtu qe tema duhet te mbyllet sepse po ashtu eshte ne kundershtim me rregulloren
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...