1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qysh me gjet passwordin e wi-fi !

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Panther, 3 Shkurt 2018.

 1. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  A din najkush naj metod qysh me gjet passwordin e wi-fi tjeterkujt ?
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kerkoja me kulture, e do te ta jap vete..
   
  igliramaj dhe Selim Korbi pëlqejnë postimin.
 3. d4rkgh0st

  d4rkgh0st Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  123456789
  100% ky esht password-i
   
  igliramaj dhe Selim Korbi pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...