1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim qysh me bo pare online-Spjegim

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga albenischelsea, 18 Janar 2018.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  755
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ky bosi ka pare ti mos u shti me ta edhe temen kshyre advanced
   
 2. andihamzaj

  andihamzaj Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  neobux eshte e mire nuk eshte scam a jeni tmendimit tim , un punoj me neobux .
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,562
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  93
  Payment proof?
   
 4. andihamzaj

  andihamzaj Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  2018/01/31 at 19:17 You have been paid! The amount paid was: $5.18 (minus $1.00 of fees)
   
 5. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me trego ti sa fiton me neobuxnse uneukam punu po deri tash asgjeaska pas si punon me neobux edhe sisi terhek paret me trego
   
 6. andihamzaj

  andihamzaj Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Un punoj 3 muaj kam ivestu pak kam ble referala dhe per moment fitoj 1$ ndite Standard jam.gjithashtu kam 131 Referala.
   
 7. andihamzaj

  andihamzaj Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  shiko me posht ballina e perkthyer ne gjuhen shqipe , rreth neobuxit .


  Mirë se vini --------!
  Tani ju mund të shumëzoheni
  fitimet tuaja vetëm nga
  shikimi i reklamave.
  Në NeoBux ju paguhen vetëm për të
  duke shfletuar faqet e internetit të reklamuesve tanë.
  më shumë informacion llogarinë tuaj

  Kush mund të fitojë

  anëtar
  Si anëtar ju mund të fitoni thjesht duke parë të gjitha reklamat që shfaqim.

  reklmues
  Ju mund të reklamoni faqen tuaj te internetit për të ndihmuar në rritjen e shitjeve dhe trafikut tuaj.

  Rreth nesh
  Ne jemi ekspertë në ofrimin e zgjidhjeve të reja të biznesit në një mjedis të favorshëm.

  Përfitimet kryesore

  - Të ardhura të pamjaftueshme
  - Fito nga shtëpia
  - Reklama të garantuara çdo ditë
  - Mundësitë e përmirësimit
  - Një komunitet i dedikuar
  - Oferta me Tarifat +
  - Sondazhet
  - Paguhet për të luajtur lojëra

  - Menaxhim i avancuar
  - Miliona klientë të mundshëm
  - Filtri demografik
  - Mbrojtje e fortë kundër mashtrimit
  - Statistika të detajuara
  - Nevojat tuaja, zgjedhja juaj
  - Kredite AdPrize
  - Shpejtësia dinamike e ekspozimit

  - Mjedis i sigurt dhe i qëndrueshëm
  - Mbështetje profesionale
  - Shërbimet e menjëhershme
  - Trafik i lartë
  - Idetë inovative
  - Biznesi i orientuar drejt klientit
  - Besohet nga miliona
  - Shërbime në mbarë botën
  Mirë se vini andihamzaj1!
  Tani ju mund të shumëzoheni
  fitimet tuaja vetëm nga
  shikimi i reklamave.
  Në NeoBux ju paguhen vetëm për të
  duke shfletuar faqet e internetit të reklamuesve tanë.
  më shumë informacion llogarinë tuaj

  Kush mund të fitojë

  anëtar
  Si anëtar ju mund të fitoni thjesht duke parë të gjitha reklamat që shfaqim.

  reklmues
  Ju mund të reklamoni faqen tuaj te internetit për të ndihmuar në rritjen e shitjeve dhe trafikut tuaj.

  Rreth nesh
  Ne jemi ekspertë në ofrimin e zgjidhjeve të reja të biznesit në një mjedis të favorshëm.

  Përfitimet kryesore

  - Të ardhura të pamjaftueshme
  - Fito nga shtëpia
  - Reklama të garantuara çdo ditë
  - Mundësitë e përmirësimit
  - Një komunitet i dedikuar
  - Oferta me Tarifat +
  - Sondazhet
  - Paguhet për të luajtur lojëra

  - Menaxhim i avancuar
  - Miliona klientë të mundshëm
  - Filtri demografik
  - Mbrojtje e fortë kundër mashtrimit
  - Statistika të detajuara
  - Nevojat tuaja, zgjedhja juaj
  - Kredite AdPrize
  - Shpejtësia dinamike e ekspozimit

  - Mjedis i sigurt dhe i qëndrueshëm
  - Mbështetje profesionale
  - Shërbimet e menjëhershme
  - Trafik i lartë
  - Idetë inovative
  - Biznesi i orientuar drejt klientit
  - Besohet nga miliona
  - Shërbime në mbarë botën
   

Shpërndaje faqen

Loading...