1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim qysh me bo pare online-Spjegim

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga albenischelsea, 18 Janar 2018.

 1. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje sod dashta mju tregu ni menyr me po pare online prej ni webfaqe qe quhet wzmoney
  http://wzmoney.club/5660454237953/
  ne ket faqe mun me bo pare veq tu i plotsu captcha prsh ti qet do numra ti duhesh mi shkru qata numra aty te pergigje dhe merr 10 cent per qdo pergigje po munedhe me fitu me fitu prej referrals dhe duhesh mi bo 100$ per mi terhek paret prej atyhi mun mi qu ne paypal apo bitcon edhe shum paymentt method tjeraa

  NUK E DI A OSHT LEGIT OR scam UNE VEQ SA JA KUM NIS
  LINKU:http://wzmoney.club/5660454237953/
   
  Last edited: 18 Janar 2018
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shum faleminderit vlla, deri tash 1000 e 500 euro i kum bo brravo, mos ja kallxo krejtve ket metod. Llom pare bana i rash fukarallakut me shkelm
   
  mekanik pëlqen postimin.
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  640
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Masi sjom admin se nime lshoni fore tfmijaqav ktu
   
  mekanik pëlqen postimin.
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  73
  esht scam mer burr ca merreni me keto
   
 5. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  une nuk e di veq jom tu punu me to
   
 6. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  nuk o fore amo veq pju kallzoj jom tu punu me kto nuk e di a o scam apo legit edhe nese sje i interesum per ksi sene mos komento pldh
   
 7. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  cncncncn nomin e boneee
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  73
  mos u lodh kot me kto te siguroj un 100% esht scam tek ajo faqja brenda 1ore mund te besh 50$ pse aq e thjesh esht po ataa qe punojne gjith diten dhe me zor i marrin 7-20mijlek me kupton
   
 9. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  ok
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 10. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  alke
  qysh me fshi temen
   
 11. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  73
  nuk mund te fshihet po lere ska gje mund ti thuash adminave ta mbyllin si teme dhe done :)
   
 12. albenischelsea

  albenischelsea Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Admina mbyllene ket tem se scam te koka
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 13. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  eshte mir me bo me payment proof njehere, dmthkur ti meresh leket pastaj me postu ktu qe osht legit.
   
 14. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  653
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  73
  po ngaqe esht i ri ne forum nuk i di akoma rregullat :)
   
 15. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Skam.osht
   
 16. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  I pata bo 500 euro. Kur deshta mi terhek thojke bjeri 40 ref tani i mer paret hahahahha
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 17. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ahahahahahahahahahah ahahaahahahahh hahhaahahahah a mi qon do pare se paske me bo llom sikur un :D ncnc aj me det aj
   
 18. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Valla pare me te madhen ne ajer ka sa te duash
   
 19. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  skuptova
   
 20. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Haha thash pare per hava ka sa te dush po mej marr smundesh. Per kete punen online e pata fjalen
   

Shpërndaje faqen

Loading...