1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qysh me bo nje intro?

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga (Coder);, 3 Tetor 2018.

 1. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ITshqip, qysh me bo nje intro dhe shkrimin te emri i ligjeruesit sikur kjo video:
  Code:
  https://www.youtube.com/watch?v=qk4tRLtvEfs
  Faleminderit :)
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,235
  Pëlqimet:
  1,237
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk jam dizajner (duhet te presesh pergjigje me konkrete nga dizajnerat) mirpo duket qe eshte bere me 3ds max
   
  (Coder); pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...