1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qysh me blloku instagramin qe ja kom harru paswordin

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga D-albania, 11 Shkurt 2018.

 1. D-albania

  D-albania Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  prsh ja kom harru paswordin insta tash spo muna me qel ma qysh me blloku a munet mem kallxu dikush me sa reporte mu mshelett
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Rreth 20 report me sa jam ne dijeni, por ridergo password me ane te email dhe e ke me te lehte.
   

Shpërndaje faqen

Loading...