1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qysh ju doket djem me ba qesi video a marr naj views a jo?

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga jetliri1112, 7 Tetor 2017.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  kqyrne djem
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Provoje, nuk do te humbesh asgje, vetem se do te kesh shance te fitosh ndonje gje.
  Sugjerim: vendos muzike ne sfond, gjithashtu edhe te shkruash tekst ne video nuk te ishte keq.
  Me respekt, Blerimi.
   
 3. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28

  FALEMINDERIT SHUM BLERIM KJO ISHTE SI FILLIM E THJESHT SE PASTAJ DO BEJ TJERA ME PROFESIONALE!
   
 4. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  vazhdo duke bere video me animacione sepse kam pare ksi lloj videosh ne youtube dhe jan te pelqyera
  te jap mendimin tim qe te shohesh me shum tutorial ne youtube dhe mer ide nga te tjere p.sh
   
  -em- pëlqen postimin.
 5. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28

  nqoftse dish naj program me te mire a mund te me tregosh se e kam nje te thjesht!
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  835
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
  mduket se duhet te kesh pc te mir me spec te mira qe te hapi kto lloj prg
   
 7. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  a mund ne pm te me tregosh ndonje prg?
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  835
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  835
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
 10. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...