1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qysh hiqen reklamat ne games te samsungav

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 18 Qershor 2022.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qysh hiqen reklamat te games te samsungat te football cup 2022 se po dalin shpesh qysh po je tu lu
   
 2. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  Settings > DNS > Private DNS > dns.adguard.com
   
  gento pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...