1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qysh duhet me bo promote fcb edhe insta bashk

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 10 Korrik 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qysh mundesh me bo promote ne facebook edhe ne instagram t njojtin postim pra nese e bon promote ai post edhe me dal n insta edhe mu bo promote edhe atje , flm se sjom marr me fcb pak e hiq
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  CKM, un kur boja promote per fb dhe insta thjesht e lidhja faqen me profilin e instagramit dhe i boja te dyja promote! :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...