1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Quick Adsense Plugin Problem!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 16 Maj 2018.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,532
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  83
  Pse kur e bej aktiv ket plugin dhe vendos relamat me nxer ket problem , dhe kur bej disable plugin temat kthehen ne normale si duhet, dhe deshta te di si mundem me vendos ads banner mbrenda nje postimi ku du un, p.sh te del banner ne mes te temes
  [​IMG]
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,532
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk deshta te hap tem te ne lidhje me plugin dhe ads, kshtu eshte me mir me perdor plugin per ads reklamat ne Wp apo kshtu me i fut ne web maunual, kam instalu ad inserter dhe nuk po di deri ne sa reklama guxoj me i caktu me dal mbrenda nje postimi por edhe ne komplet webin, dikush tha qe tash ads ka ndryshu rregulla mundesh me vendos sa te duash reklama por spo jam i sigurt per ket.
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  73
  se di vella une per vete skam pas eksperience te mire me kto plugins, dy here ne dy webe te ndryshme kam mar baned. Spo jua lej atyre por rastisi qe kisha ata installed dhe mora ban. Me mire nese mundesh futi vete adsnese e kishte pluginin e vet sdi pse e mbylli
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...