1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje qqka propozoni me msu pas html dhe css

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga krasniqi01, 11 Maj 2020.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qka propozoni me msu dhe me vazhdu per web pasI i meson html dhe css ?
   
 2. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  408
  Pëlqimet:
  295
  Pikë nga trofetë:
  88
  javascript

  Sent from my SM-G975F using Tapatalk
   
  krasniqi01 dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 3. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  400
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  43
  Fillo me vanilla javascript, pastaj pasi te ndihesh komfort me te, fillo ndonje prej frameworks/librarive te tij si ReactJs, Angular, apo VueJs.
   
  KMN, @science, krasniqi01 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  361
  Pëlqimet:
  389
  Pikë nga trofetë:
  98
  Nqs te pelqen dizajnimi ne HTML/CSS athere te sygjeroj te mesosh dhe pak Javascript dhe mos luaj nga keto te treja.
  Nuk eshte gabim te mesosh dhe gjuhe te tjera por nga eksperienca te them qe keto te 3-ja do te te mungojne shume nese nis te tjera. :)
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.
 5. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,123
  Pëlqimet:
  317
  Pikë nga trofetë:
  128
  Javascript
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.
 6. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  e pas javascript ? se scrip nuk me pelqen shum ?
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  me e mira esh javascript dhe php do te duhen ;)
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...