1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qka te mesojme per front end developer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 28 Qershor 2020.

 1. Html5

  Html5 Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje tani jam duke mesuar html edhe pak do te kaloje ne css pas javascript qka duhet te mesoje ndonje framework te javascript a po jo nese po cilin ma propozoni ?
   
 2. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Spari mso kogja mir html5/css (krijo responsive designs e gjana tndryshme) e pastaj raw javascript sa tkuptosh mir e pastaj munesh me msu js frameworks si VueJS e React, etj.
  Gjithashtu tkshilloj me lexu oferta pune per front-end edhe me pa se qa kerkojn shumica
   
  @science pëlqen postimin.
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  640
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Para se te kalosh ne framework te js te rekomandoj te mesosh mir js sepse do e kesh me leht.
  Gjat kohes sa je duke mesuar js te rekomandoj te gjesh ndonje pune frelance dhe do e mesossh me shpejt front end ne projekte reale .
  Kalo mir te uroj sukses.
   

Shpërndaje faqen

Loading...