1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje qka propozoni per youtube ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga krasniqi01, 10 Dhjetor 2020.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje , per qfar temetika mund te kesh sukses sot me youtube chanel , dhe a ka fitim me shum nga youtube apo nga rrjetet sociale, me cilen ja vlen me shum ?
   
 2. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  571
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Youtube tash o shume shtir me u pranu e le mo me fitu , veq mu bo nej person i famshem qe bon qesi budallakika loja vlogs.
  Facebook osht on top per momentin per fitime , in steam ads
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...