1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qka po ndodh me FACEBOOK ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga JetmirKs, 4 Tetor 2021.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Facebook , Whatsapp edhe Instagram ju kan ndalur serverat gjith boten !!

  A mendoni qe kan sulm kibernetik??
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,232
  Pëlqimet:
  1,177
  Pikë nga trofetë:
  343
  Eshte down. Paten disa probleme me serverat njoftoi facebook ne Twitter.
   
 3. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk osht down po eshte hackur komplet sistemi i fb !
  e pash qe e kishin qit ne shitje domain e fb hackerat , ja kan ndrru me DNS e me krejt komplet !
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,269
  Pëlqimet:
  309
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ffacebook instagram edhe whats app shkun per lesh , ishalla data s hupin se ni shokit tem sa ke tu i dhez ni faqe n fcb haha
  mire jan kan bere Markut se si pagujke shiptart
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,963
  Pëlqimet:
  282
  Pikë nga trofetë:
  103
  Sikur mos te kthehet 1 muaj te behen aktiv forumet si dikur hhaha.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  :p per 4 or than behet aktive
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,963
  Pëlqimet:
  282
  Pikë nga trofetë:
  103
  u ben 6 or e me shum hahaha
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,339
  Pëlqimet:
  1,689
  Pikë nga trofetë:
  243
  po rikthehen ....

  backup nga 2020 ?

  [​IMG]
   
  Poshnjari dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...