1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qka mund ban njeri me grafoskopa ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rafet Maxhuni, 20 Prill 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kisha pas deshir me jave marr mendimin e di qe grafoskopat jane e vjeter e a ka naj dobi prej naj pjese tyne qa na duhen ata a veq per shport me i gju jane ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...