1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qka mendoni per ket rritje te prodhimit

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Albozr, 13 Janar 2019.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qka mendoni per kete rritje te prodhimit te etc
  Ishte 13 etc ne muaj tani po prodhon 49 etc ne muaj.
   
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  515
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Per qka e ke fjalen per mining rig dhe ethereum classic apo etc marketet :D:Do_O
  Garant ka pas naj ramje te difficulty disa minutshe edhe prape koka kthy ne gjendje normale bile ne rritje 30% se ju paskan pas gju krejt :D
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  epata fjalen per prodhim qe dmth per mining rig ende eshte tani per tani eshte 52 etc ne muaj ne nanopool
   
 4. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  515
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ne whattomine.com e sheh qarte difficultin e ndoshta ty po ta llogarite gabim aty ku po e kalkulon
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Te kalkulimi del ashtu por edhe prodhimi po bohet mir 1 etc per 12 h poma prodhon per momentin inshalla zgat veq
   

Shpërndaje faqen

Loading...