1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

qka mendoni për Swapcoins.org ?

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga getoar morina, 22 Janar 2018.

 1. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  një monedhë e re bonus 10 SPC ka program lending që mundesh me aktivizu me bonus, po thuhet që me datë 15 shkurt 2018 mundet mu bo exchange në kriptovaluta tjera ose withdraw
  linku me referim tim
  https://swapcoinz.org/go/ref/c51fcc22a082d971

  linku pa referim
  swapcoinz.org
   
 2. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Mendoj.... hajt diten e mir faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...