1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë QILING Disk Master Professional

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 23 Shkurt 2020.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  homepage:
  Code:
  https://www.idiskhome.com/main/product_pro.shtml
  promolink:
  Code:
  https://sharewareonsale.com/s/dayu-disk-master-giveaway-sale
  installer:
  Code:
  https://www.idiskhome.com/download/vdisk/multi_DiskMaster_Pro_Trial.exe
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  aktivizojeni offline qe te mund ta re-instaloni ne te ardhmen


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  perseri aktive per 5 dite

  version 5.1.0.1
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...