1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qfare payment processor te perdor per dropshipping?

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Altiny, 3 Janar 2019.

 1. Altiny

  Altiny Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, une jom prej Kosoves, tasht po du me fillu me Dropshipping, ama sjom i sigurt se qfare payment processor me perdor. Pasi paypali nuk bon ktu, qka mkishit rekomandu?
  Edhe nese dikush osht ne kete fushe kisha pas shume qef me bisedu. Flm!
   

Shpërndaje faqen

Loading...