1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qfare kamere me rekomandoni per...

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 1 Maj 2022.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nje shok eshte duke menduar te filloje nje kurse gjuhesh online, i rekomandova permes zoom, por ai deshiron
  qe drrasa e bardhe te kapet mire dhe zeri, qfare kamere me rekomandoni per kete pune,
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  453
  Pikë nga trofetë:
  163
  mund ta besh dhe me kamer iphone si fillim, per zerin te sugjeroj nje mikrofon deri diku te mir...
   

Shpërndaje faqen

Loading...