1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qfar Router keni?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga bi0, 6 Prill 2017.

 1. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tung deshta ta filloj ta punoj nje tem interesante po se pari tregomni qfar routeri perdorin per Wifi , Home .etj ... Llojin , Modelin , Versionin .

  PS: Mod's levizne temen nese e kam gabim por qe ta postoj tek Non-tech smujta sepse eshte about tech.
   
 2. ThumperTM

  ThumperTM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  CBN modem > Mikrotik router
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Last edited: 6 Prill 2017
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  THOMSON dhe TELENET
   
 6. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jensen Scandinavia
   
 7. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Temen po e dergoj tek Biseda te Lira, eshte me e pershtatshme sesa ne sektorin Pytje Pergjigje, se tjeter kategori nuk ka per keso tema.
   
 8. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Router default t`ipkos edhe wireless default t`ipkos.

  PS : kto kohet e funit ja ka nis me ngec ipko :confused: duhet me shku me bo naj ankes.
   
 9. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Edhe ti ke problem a .? Keto dite osht katastrof . Ankov dit e nat support t lodht kan .
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
 10. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Router CISCO pa antena :) #Kujtesa
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Telnet te Abcom
  Perdor wifi
   

Shpërndaje faqen

Loading...