1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. LumiUnikking

  LumiUnikking Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Qfar Kompjuteri po sugjeroni me ble qe o ma i mir.
  Dell apo Hp?
   
 2. joBs

  joBs Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nese Mundesh Ma Qartë Qfar Performance Nuk Ka Lidhje Qfar Firme Osht Kur Nuk Ja Din Performancat
   

Shpërndaje faqen

Loading...