1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qfar mendoni per kete https:btccliks.com/

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga valmir kqiku, 7 Shkurt 2017.

 1. valmir kqiku

  valmir kqiku Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Qfare mendoni per kete kliksc faqe https:btccliksc.com une jam duke punuar ne te qe 1jave dhe dashta te ju pyse se ka ka ndonje kushe qe ka accond ketu dhe punan ne ket faqe, per te me treguar se si mun de bejm me teper btc dhe si mundem qe te fitojm me teper se kjo qe po e bej une tashe eshte 0.00000500btc ne ditje eshte shum pages e dobet . kshtu qe si munde qe ta rrisim pake nese ka dikush qe din .
   
 2. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Pershendetje,
  Linku i sakte eshte http://btcclicks.com, e ke dhene gabim linkun.
  Persa i perket kesaj kompanie, nuk e di a eshte scam apo legit por po shikoj shume postime ne forume te ndryshme qe thone qe sapo kane arritur vleren e withdraw i kane bere ban per violation of terms of service. Edhe sikur te ishte legit nuk do te rekomandoja qe te merreshe me keto faqe pasi sipas mendimit tim eshte kohe e shkuar dem. Keto jane faqe qe fiton sot 2 lek mirepo nuk mund te varesh prej saj, aq me teper nese esht scam, i bie qe ke humbur gjith mundin tend kot...
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 3. valmir kqiku

  valmir kqiku Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  edhe une per prov e bera withdraw dhe mbrenda 12oreve u be sukssesion transfer . besoj qe scam nuk eshte po po pyse une se si mundesh qe te rris fitemet e di dikushe si te fitoim me teper ne ket web faqe. shkurt dua ta ti formulen e ksaj qe te arrim se paku 0.001BTC ne dit ose mbrena 24h
   
 4. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk po me duket qe eshte Scam se paska 3.5 milion vizita ne muaj edhe tjetra per reviews shumica klikojn vet me scripte apo diqka tjeter edhe normal qe ta jep bann
   
 5. valmir kqiku

  valmir kqiku Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6

  # qka eshet bann
   
 6. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  bann (perjashtim nga faqja tyre).
   
 7. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk osht scam, se e kam provu, po fitimet jan shum t vogla.
   
 8. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,849
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  83
 9. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  ik nga forumi me mir,dhe ktheju counter strike se sdo fitosh gje shihet qarte
   
 10. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk di qka të them për rritjen e fitimeve amo për scam nuk është vetë kom pranu disa herë nga kjo faqe btc.
   
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  per sa dit i bone ?
   
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,849
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk kam punu rregullosht po 1 jav pak ma intenziv sa her po behen update reklamat..
   
 13. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  kjo kompani osht shum real semmar pagesa prej sa moti koh, veq ma heret e ka pas ka ni reklam per 500 satosha tash e ka reduktu pak, ndite mka ndodh qe i ka dhon ka 50 reklama.
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  sa ke fitu deri tash ne euro , dhe per sa kohe .
   
 15. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk di perafersisht met kallxu sa po me kto mirrna kur t kam koh t lir shum edhe i shikoj reklamat qaty se ska shum fitim tmadh aty, kjo osht ptc site
   
 16. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  po 0.1 po deshka per mi transferu , sa her ke marr ti btc ?
   
 17. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  4 her mduket ka 200k satoshis
   
 18. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  0.10000 mBTC sa $ bojn ?
  ahah une menova qe 0.1 btc i bon per 1 muj lol ato kon mBTC .
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 19. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  u paten kon edhe do faqe tjera qeshtu tngjashme to edhe i klikojsha secilen qdo dit edhe fitojsha kapak amo t mer shum koh edhe fitim ka pak.
   
 20. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,849
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ksaj i thojn me shum se humbje kohe bro ha ha.
   

Shpërndaje faqen

Loading...