1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Qfar mendimi keni rreth ketij Programi

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga F.Ndrecaj, 1 Qershor 2018.

 1. KMN

  KMN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  18
  mundesh edhee pa intenet me pas qasje ne ket web aplication sepse osht localhost
   
 2. pumma

  pumma Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  po e kuptoj qe eshte localhost por duhet te pakten nje server per ta ngritur !! me e thjesht kishte me qene windows applications!
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  mir si fillim, por nuk e di a e din se kto aplikacione egzistojn edhe jan shum te sofistikuara se kjo qe ke ba ti ...
  gjithesesi te uroj suksese
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  23
  Si cdo her del dikush qe te thot mir si fillim , ndersa un kam 5 vite ne programim nuk besoj se eshte fillimi , do ishte me mir jo mua por gjdo kujt ti japesh krah per diqka qe bene, ti japesh vullnetin.
   
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  23
  Disa Ndryshime
  [​IMG]
   
 6. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  28
  Suksese
   
 7. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  28
  se pari te uroj per punen veq vazhdo zoti gjithmone te ndihmoft.

  Une bere nja skic tjeter ndoshta te pelqen !

  [​IMG]
   
 8. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  23
  Faleminderit shu me pelqen ideja. Tani do filloj me dizajnin
   
 9. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,274
  Pëlqimet:
  288
  Pikë nga trofetë:
  203
  Edhe një sugjerim, shpresoj që në bazën e të dhënave ke vendosur edhe sasinë që gjendet në depo në mënyrë që kur të jetë sasia e vogël e artikujve të lajmërojet një mesazh që të tregon se duhet shtuar sasinë e artikullit (pra, duhet ta bleshë atë artikull që e kie me sasi të mangët)
  P.S. Nuk di se sa ke njohuri me triggers, shikoji pak në internet gjenë shembuj.
  Përshëndetje.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 10. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  23
  Eshte
  ne admin panel ku mund te shikosh sasin e produkteve por me pelqeu ideja qe te lajmeroj nese produktet jan ne mangesi.
   

Shpërndaje faqen

Loading...