1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qfar kursi me preferoni?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga H!TM3N., 9 Nëntor 2019.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pershendetje It Shqip,
  Pasi qe keto dit po kam kohe te lir, kisha 1 pytje se qfar kursi me preferoni ta kryej dhe ku, diqka isha i interesuar ne dizajn grafik mirpo spo di, pytja eshte diqka qe muj me pas perspektiv edhe me punu najkun, faleminderit paraprakisht.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,078
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  secilin pune qe e ben ti me te vecante ka prespektiv
  secilin drejtim ka plot amo kreativitet ka pak
   
 3. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Design do te te sugjeroja, njerezit bejne faqje cdo dite, dhe kerkojne web designers te mire. Mesoje mire pastaj regjistrohu ne faqe per freelance services si fiverr apo upwork dhe do krijosh klientelen tende
   
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  Ju flm te dyve per pergjigjje e sa i perket vendit se ku me kry kursin qa po mendoni ne prishtin dikun
   
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per kete nuk di cfare te te sugjeroj
   
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  28
  ICK. Cactus Education , Probit
   
  H!TM3N. pëlqen postimin.
 7. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  879
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  flm vllaqko
   
 8. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  706
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kurs gjermanishtes
   

Shpërndaje faqen

Loading...