1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qfar ekrani duhet per cs go a ban te thjesht

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 16 Prill 2022.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qfar ekrani duhet per cs go a ban te thjesht sepse i vitit 2012 kjo loja dmth 10 vjet
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  852
  Pëlqimet:
  202
  Pikë nga trofetë:
  73
  dhe clidhje ka qe eshte 10 vjet i vjeter? mund ta luash me cdo lloj ekrani
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo cdo lloj por po tham me 60hz qe jan sepse kto 144hz e ma shum te shtrejt
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  852
  Pëlqimet:
  202
  Pikë nga trofetë:
  73
  LUHET ME CDO LLOJ EKRANI PA MERAK
   
  Slumerican pëlqen postimin.
 5. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Katin e dyt a muj naj perforcus te wifis se nuk e kap shum se me kabell spo kam qysh plus edhe kablla gat nuk ka bo mir rrjeti
   
 6. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  332
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  38
  A hajgare je tu bo ti vllacko a?

  T'kisha pas access per ban, ta kisha jap nje 6 muj...

  Stafi mfalni po nuk mujta pa reagu.
   
 7. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pse perqka ban pyta si njeri
   

Shpërndaje faqen

Loading...