1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qfar duhet te bej qe ti terheqi parate nga google adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga manutd, 16 Shkurt 2019.

 1. manutd

  manutd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,

  Shpresoj te jeni te gjithe mire, me duhet nje ndihme nga ju

  Kam arritur nje shume te caktuar ne google adsense dhe e kam verifikuar adresen dhe te gjitha.
  Cili eshte hapi qe duhet te bej qe ti pranoj pagesat nga Google Adsense?
  Ne qfar banke ne Kosove duhet te hapi llogari dhe si shkojne procedurat tjera.

  Ju faleminderit dhe cdo te mire.
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  180
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh tash e ke verifiku adresen ty tvjen ne shpi ni qek te cilen duhesh me thy me nje bank si Raifesen ose NLB bank tjerat nuk e thyejne kshtu qe hap nje llogari ne njeren nga keto banka.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,307
  Pëlqimet:
  366
  Pikë nga trofetë:
  138
  Ose hajde një xhiro në shqipëri dhe hap një llogari tek raiffeisen dhe beje transfert bankare eshte shumë herë më e shpejtë dhe ekonomike duke mare parasysh komisionin e thyerjes se çekut.
   
 4. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qfar Shteti e ke account?
   

Shpërndaje faqen

Loading...