1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qendros 3D - Punimet

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga qendros, 12 Gusht 2012.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,460
  Pëlqimet:
  1,086
  Pikë nga trofetë:
  358
  Specifikoja o vlla qe mos te mundohet 2 here.
  Se iphone ka dhe 4 ka dhe 7 plus.
  Jepja nje model.
   
 2. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Iphone 7 plus dhe po deshe ndonje model qe mund ta besh vet, ndonje model kreativ
   
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Iphone 7 plus dhe po deshe ndonje model qe mund ta besh vet, ndonje model kreativ

  Done vlla
   
 4. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  sodovina-city dhe bmwplako pëlqejnë postimin.
 6. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bravo, Shume bukur punimet.
  Sa kohe te han te besh nje te tille.

  Dhe a eshte shume e veshtire me e msu programin???
  Me 3Ds Max besoj i ke be? E kam provu nja dy here, po i veshtire me eshte duk
   
  qendros pëlqen postimin.
 7. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit..
  Po me 3ds max eshte e punuar.
  Per nje render interior te ketij lloji me nevojitet 1 dite .
  Ndersa programi nuk besoj qe eshte shume i veshtire nese ke vullnet e meson pa problem
   

Shpërndaje faqen

Loading...