1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qendros 3D - Punimet

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga qendros, 12 Gusht 2012.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,398
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Shum Punime te Bukura dhe Ide te Mira
  veq vazhdo
   
  qendros pëlqen postimin.
 4. Nes

  Nes Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shum punime të bukura, ti ja ke fillue me punue,shum pozitive të përshëndes. Ka shum njerz qe mendojn me fillue me punue diçka, e kur nuk ja fillojn.Të kisha udhzue te punosh ma shum elemente prej traditës ton se ka shum gjëra të mira.
  si psh ei ëmblemi i UçK që eke bë apo stauja e Skënderbeut apo disa ura psh e prizerenit,Shqiponjë e këto pastaj mundesh me shtyp me shtyp 3D.Dhe me i përdor si kallap me silikon me marue formën dhe masanej i hudh mbrenda Gips.
  Urime dhe Suksese.
  Baci
   
  qendros pëlqen postimin.
 5. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,578
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Suksese, te punume shum mir.
  Nese ki mundsi( e ki psd) boje qeto amo me vitin 2016 qeshtu.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  qendros pëlqen postimin.
 7. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mfal vlla po nuk e kam filen psd.
   
 8. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 9. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
 10. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
   
  ﴾.﴿ dhe Erooniti pëlqejnë postimin.
 11. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  ﴾.﴿ dhe Erooniti pëlqejnë postimin.
 12. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 13. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  qenke goxha mir ne 3dsmax bravo
   
  qendros pëlqen postimin.
 14. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 15. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,460
  Pëlqimet:
  1,086
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  bravo per punimet.
  Dua te pyes : A ke fitim nga ky profesion ? Cfare programi perdor ? Sa vjet eksperience ke ? Dhe ku ke mesuar (online course,yt etj)
  Suksese
   
  qendros pëlqen postimin.
 16. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje vlla,
  Faleminderit !

  Fitim kam filluar te kem qe disa muaj , perdori Autodesk 3ds max. Kam afersisht 6 vjet eksperince. Sa per kurse online te preferoj digital tutors,lynda dhe udemy (nga keto kam ndjek kurse dhe une )
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 17. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
   
  DarKr0x dhe urankajtazi pëlqejnë postimin.
 18. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  A mundesh me e bo nje model telefoni me autodesk dhe me e postu ketu?
   
  qendros pëlqen postimin.
 19. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  po vlla mundem
  cfare modeli ?
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 20. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Apple ose samsung
   

Shpërndaje faqen

Loading...