1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qendros 3D - Punimet

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga qendros, 12 Gusht 2012.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  po e vertet qe perdorin te gatshme
  faleminderit..
   
 2. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
   
  albion65 pëlqen postimin.
 3. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  albert1 pëlqen postimin.
 5. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 7. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 8. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Haha ideja mjafte te mira shum te bukura ne pergjithesi te uroj suksese ne te ardhmen veq vazhdo keshtu, BRAVO.
   
  qendros pëlqen postimin.
 9. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  super punime veq vazhdo kshtu ,

  Paske ideja tqarta dost :D
   
  qendros pëlqen postimin.
 11. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 12. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 13. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Punime shum te mira.
   
  qendros pëlqen postimin.
 14. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 15. as1zo

  as1zo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Bravo te qofte . Veq vazhdo keshtu
   
  qendros pëlqen postimin.
 16. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
   
  Erooniti pëlqen postimin.
 17. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Tanni dhe [email protected] pëlqejnë postimin.
 18. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 19. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
   
  mikrotik pëlqen postimin.
 20. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]
   
  Erooniti pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...