1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qendros 3D - Punimet

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga qendros, 12 Gusht 2012.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  My model in 3ds max,rendering with V-RAY.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Erooniti pëlqen postimin.
 2. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  38
  vlla shum mir e paske ber / nese ka mundsi me ma punu 1 Text 3D
  ADiDAS PuBlic Server Administrator Dangg3R. & ^Dia[G]nnOza #. ip 193.192.58.100:27027
   
 3. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  FLM.
  vlla per design 3D text ma tmir e ki CINEMA 4D,e kjo osht e punume me 3DS MAX
   
 4. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  Realistic!
   
 5. MaJk.

  MaJk. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  577
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  78
  Komplimente, 3D Studio Max eshte program shum profesional mirpo edhe shum i komlikuar per punim

  Rreth 3D shum bukur , totalisht pom pelqen


  Suksese. . .


  [P.S] Lexo rregulloren s'pari ;) kshyre ku po ben kerkesa ...!

   
 6. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  I punuar ne 3D STUDIO MAX,rendering with V-RAY.
  Nuk eshte shume realistic mirpo per fillim nuk eshte keq..


  [​IMG]

  [​IMG]
   
 7. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Super Bravo ;)
   
 8. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Rendering with V-RAY

  [​IMG]
   
 9. elhamlami

  elhamlami Anëtar Aktiv

  Postimet:
  399
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mpelqen Suksese
   
 10. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  flm vlla..
   
 11. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk eshte e punume nmnyr profesionale,po per fillim nuk osht keq..
  [​IMG]
   
 12. labi233

  labi233 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 13. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 14. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 15. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
 16. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  Se pari tregom qka bojm na t'pejes keq :p.
  fore po boj se bukur ka dal..
  suksese...
   
  Blerim R. pëlqen postimin.
 17. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  hahah flm vlla
   
 18. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Qashtu osht, ska qka me rrejt ktu naj sen

  PS: Foto e bukur paska dal
   
 19. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  shum i mir dizajnii
   
 20. Endrit-17

  Endrit-17 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  bukur suksese ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...