1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qe osht najkush per naj loj CS 4vs4 :D

Tema tek 'Gaming Servers' e hapur nga visardrenica, 6 Dhjetor 2017.

 1. visardrenica

  visardrenica Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  DJEM NESE OSHT NAJKUSH PER ME LU COUNTER STRIKE 4VS4 BUJRUM NKTO IP :D

  ip - 178.32.49.77:27020
   

Shpërndaje faqen

Loading...