1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qarqet Kompjuterike Material

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga shpetim123, 8 Dhjetor 2014.

 1. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje. A ka mundesi dikush te me gjej material per qarqet kompjuterike viti I ,Me shume rreth ligjet e Boolit dhe De Morganit ushtrime ? Ju Faleminderit
   
 2. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Merre librin e Dr. Agni Dika. Shiko në faqen zyrtare të tij dhe shkarkoje.
  Pershendetje.
   
 3. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit e morrra komplet Librin ,por mendova se ka dikush material qe ka msu prej tij qe eshte me i lehte per ta kuptuar ,Faleminderit
   
 4. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Nuk di ku ka më leht se shqip, plus ky është libër universitar, nuk di çka të them ma tutje.
  Përshëndetje.
   
 5. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,884
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Per Vitin e I nuk besoj qe do te gjesh diqka tjeter perpos Librit te Dr. Agni H. Dika "Qarqet Kompjuterike Kombinuese 1 "
  Kete Liber e kemi pas edhe ne ne Vitin e I ne Shkenca Kompjuterike...

  Me te mira...
   
 6. Leutrim fazliu

  Leutrim fazliu Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A din nja kush me tregu a ka kurs qarqe kompjuterike nprishtin ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...