1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pytje

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga avdushhyseni, 6 Maj 2013.

 1. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. alajdin

  alajdin Anëtar i Njohur

  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
  Duhet ti respektosh rregullat , mos ben postime te dyfishta:

  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=66&t=22803
   
 3. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ku po i she bre ti postimet e dyfishta.....

  FLm per ndim....
   

Shpërndaje faqen

Loading...