1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[pytje]

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga lumz, 1 Prill 2011.

 1. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  • Qa asht HLTV Models 1.0 ...?
   
 2. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  hltv models jon modelat e armve ne counter-strike ti qet armt shpejt hiq pa i raportirat hin qitu edhe merri

  <a class="postlink" href="http://www.gamefront.com/files/3678191/hltv-models/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.gamefront.com/files/3678191/hltv-models/</a>

  hape rar-in edhe follderin models dergo te folderi cstrike pastaj hin ne cs luj pak edhe e vren ndryshimin ;D
   

Shpërndaje faqen

Loading...