1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[PYTJE]WordPress Moving

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga cold-trojan, 6 Mars 2013.

 1. cold-trojan

  cold-trojan Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Prsh
  Kam hapur nje site para disa vitesh , mirepo domaini mu ndalo duke mos mundur ta paguaj perseri , mirepo me ka met hostingu ,
  Tash dua ta bej transfer , a mund dikush tme tregoj si ?
  Pra dua ta bej transfer ne server tjeter .

  Falemindeeerit .
   

Shpërndaje faqen

Loading...