1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje]urgjendd.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mr.Naji, 13 Mars 2011.

 1. Mr.Naji

  Mr.Naji Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  --\\\\\\
  Amun mem ndimu dikush qysh me hek WINDOWS GENIUS

  shiko n`foto si mdel .
  ndeskoppp

  . <a class="postlink" href="http://i54.tinypic.com/117w9xt.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://i54.tinypic.com/117w9xt.jpg</a>
   
 2. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,321
  Pëlqimet:
  577
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ajo hiqet me ndonje tools qe e ben windowsin GENIU,por ne itshqip ato jan te ndaluara,ne shumicen e rasteve ato mund ti gjesh ne weba WAREZ
   
 3. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ka qen edhe nje antar qe ka kerkuar kete ndihmm .. Kerko ne Pytje dhe Pergjigje . dhe do e gjesh pergjigjen . .
   

Shpërndaje faqen

Loading...