1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje]temple run

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 14 Prill 2013.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mund te luaj temple run ne kompjuter
   
 2. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,439
  Pëlqimet:
  86
  Pikë nga trofetë:
  78
  Po mundesh , shiko ket tem :
  <a class="postlink-local" href="https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=66&t=18907" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=66&t=18907</a>
   
 3. Noli123

  Noli123 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  hala smun nuk e kan qit per PC temple run
   

Shpërndaje faqen

Loading...