1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje]Site dergoj sms free jasht Kosove

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga qendros, 23 Janar 2011.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Di ndokush nga antaret e forumit se si te dergoj sms free nepermes internetit ne shtete si ne Gjermani,Zvicer...
  Dhe menyren se si dergohet
  Cdo te mir...
   
 2. cold-trojan

  cold-trojan Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ta preferoj http://smseverywhere.com/send.htm Me ket Vetem sheno Numrin Edhe Txt Send Bye bye .
   
 3. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  a ka ndonje faqe tjeter se kjo spo bon po mdoket...
   
 4. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178
  <a class="postlink" href="http://www.talksms.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.talksms.com</a>

  <a class="postlink" href="http://www.smallsms.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.smallsms.com</a>
   
 5. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  shiko pak ke mesimet edhe aty mundesh me gjet.
  Code:
  http://drenicaj.kos.al/?page_id=532
   

Shpërndaje faqen

Loading...