1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Pytje]Rreth rrjetit N`usb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga lumz, 22 Prill 2012.

 1. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  93
  Prsh,

  Mka ardh Ni Usb Prej italie [​IMG]
  Mrena ati qipi Osht kan ni Kart me emrin Tim, Ku nta ka pas Rrjet en itali ka bo se ka pas val atje,
  e ktu nkosov a muj me fut rrjetin nkket far senin ?

  ja edhe opcionet qe i kish usb kur e kom fut mi qiti me instalu ket Programin,

  [​IMG]
  Edhe nje pytje tjeter,
  A muj me bo kontrat me Kta Tpostes Dhe telekomit me Fut rrjetin ne llaptop Dmth Kat shkoj me pass rrjet dmth me usb, me pas shkarkim pa limit
   
 2. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,099
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Lumm kjo USB osht nese ke Wireless ne shtepi - apo te kusherit - dhe mundesh me u lidh - me se shum sherben per PC normal , d.mth mas me zgat kablo neper shtepi , por me bo PC Wireless, ose nese ke ndonje Laptop pa Wireles , mundesh me ja vendos ket , dhe e bon Wireles , e qfar po mendon ti ka te shkon me pas rrjet ne Laptop ata jon tjer USB , ti cilat leshohen prej Provajderit !!
   

Shpërndaje faqen

Loading...