1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pytje rreth lojes PUB G

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Pjeter, 19 Mars 2020.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Djema mos keni dikush informatat perveq Steam a mundem me shkarku PUBG per PC full version lojen e plot se Steam ish me pare me ble mos ka dikush informat ?
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  e ke PUBG LITE e cila osht free edhe e cila osht 99% e njejt me ata PUBG official vetem se serverat dallojin!
   
  Pjeter pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  990
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  e vertet por vtm se nuk mund te futesh me account te pubg normal
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...