1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pytje rreth komisioneve te transfertave me lek ne moneygram apo WU ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gorrigorri, 25 Mars 2020.

 1. gorrigorri

  gorrigorri Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ka ndonj menyre per tju shmangur komisioneve te larta per dergim parash jasht vendot qe kane pikat perkatese te moneygram apo WESTERNUNION ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...