1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pytje rreth facebook monotizon video

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga bilallizzz, 22 Tetor 2022.

 1. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ja vlen te punohet ne shqiperi/kosov/maqedoni me kete sa eshte fitimi i tij pa google ads
   

Shpërndaje faqen

Loading...