1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Pytje rreth bitlevex.com

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 13 Shtator 2021.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kam nje pytje kush perdor bitlevex
  Dua te di si ti terhekim parat aty per ne bank
  Kush mundet me sqaru me detaisht ose me naj video
  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...